سیم و کابل دنیای کابل پاسارگاد

شرکت دنیای کابل پاسارگاد یکی از مطرح‌ترین تولید کنندگان انواع سیم و کابل در ایران است که از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در این زمینه با به کار گیری نیروهای کار آزموده و متخصص آغاز کرده است. وسعت زمین زیر بنای این شرکت به حدود ۳ هزار متر می‌رسد و واقع در شهرک صنعتی عباس آباد استان تهران است. همه محصولات برند دنیای کابل پاسارگاد با استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات  صنعتی پیشرفته، مجهز و به روز و طبق استانداردهای لازم سازمان ملی استاندارد ایران طراحی و به تولید می‌رسند و همچنین موفق به دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد ۵ گونه از محصولات خود و تاییدیه توانیر شده است.

مزایای استفاده از سیم و کابل دنیای کابل پاسارگاد

دنیای کابل پاسارگاد محصولات سیم و کابل  خود را با استفاده از بهترین و با کیفیت‌ترین مواد می‌سازد، بنابراین استفاده از آن‌ها در زمانی طولانی ممکن است و در محیط‌های مرطوب و بارانی و یا مقابل نور شدید خورشید مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهند. مصرف کنندگانی که در پی خرید کالایی با قیمت ارزان هستند، باید بدانند ممکن است در دام افراد سودجو بیفتند، با این وجود انتخاب نامناسب و استفاده از کابل‌های بی کیفیت و بدون عایق مناسب احتمال بروز آتش‌سوزی و اتفاقات ناگوار دیگر را دارد. بنابراین توجه به پیشینه تولید کننده سیم و کابل برای داشتن یک انتخاب خوب، ضرورت دارد.

انواع سیم و کابل خراسان افشارنژاد

 شرکت صنعتی خراسان افشارنژاد انواع سیم و کابل مرغوب و با کیفیت را در ایران تولید می‌کند. از جمله محصولات این شرکت در انواع سیم و کابل فشار ضعیف مثل کابل خشک و افشان، کابل کنترل قدرت با روکش پی وی سی، سیم برق خودرو، کابل شیلددار مسطح و غیر مسطح و بدون شلید، انواع کابل‌های مخابراتی‌، آیفونی، تلفنی و ابزار دقیق و کابل‌های اعلام حریق مقاوم در مقابل حرارت یا بدون هالوژن است. همگی محصولات افشارنژاد در سایز‌ها و سطح مقطع‌های متفاوت به تولید می‌رسند و متناسب با نیاز کابر در محیط مورد نظر می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

قیمت سیم و کابل با توجه به وضعیت قیمت مس در بازار جهانی ثابت نیست و به صورت دائم تغییر می‌کند. برند خراسان افشارنژاد لیست کاهش یا افزایش قیمت پایه محصولات خود را به صورت دوره‌ای به  نمایندگان خود ارائه می‌کند. پس  نمایندگان این برند وظیفه دارند به صورت لحظه‌ای لیست قیمت را بر اساس جدید‌ترین قیمت فروش به روزرسانی کنند.

فروشگاه اینترنتی کمال صنعت عرضه کننده انواع سیم و کابل با بالاترین کیفیت می‌باشد.

کابل آلومینوم
کابل آلومینوم
کابل آلومینوم

محصولات سیم و کابل دنیای کابل پاسارگاد

سیم و کابل دنیای کابل پاسارگاد مواردی مثل سیم افشان، سیم مفتول، سیم نایلون، سیم ارت، کابل نیمه افشان، افشان‌، کابل تخت، کابل مفتولی و کابل کیسه‌ای را در خط تولید خود دارد که هر کدام مشخصات خاصی دارند. تمرکز دنیای کابل پاسارگاد روی افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود است و  به طور معمول اندازه و ابعاد مختلفی از این محصولات به بازار عرضه و در دسترس مشتری قرار می‌گیرند و خریداران محترم می‌توانند با توجه به نیاز و نوع مصرف مورد نظر خود نسبت به تهیه آن‌ها اقدام کنند.

بروزرسانی در تاریخ 25 مرداد 1401