سیم و کابل هادی کابل البرز

شرکت تولیدی سیم و کابل هادی کابل البرز در سال ۱۳۹۹ با هدف تولید بخشی از سیم و کابل مورد نیاز کشور تاسیس شده و با اجرای ۱۵۰۰ متر سالن تولیدی و ۲۰۰ متر ساختمان اداری با بهره گیری از تلاش‌های مستمر متخصصین این صنعت در سال ۱۴۰۱ با دریافت پروانه بهره برداری گردید.

این شرکت از زیر مجموعه‌های هلدینگ برق صنعت کمال می‌باشد. که در قلب لاله زار با سابقه ۵۰ ساله در صنعت برق فعالین می‌کند. با توجه به درخواست‌های مشتریان عزیز و افزایش حجم سفارش با صلاح توسعه شرکت دستگاه‌های متعدد گردیده و تنوع محصولات خودش را افزایش داده است.

استعلام قیمت کابل هادی کابل البرز

جهت دریافت مشاوره تخصصی و خرید تماس بگیرید

 شرکت برق و صنعت کمال عرضه کننده انواع سیم و کابل از برترین برندهای بازار 

سوالات متداول

شما به راحتی می توانید از طریق شماره ی زیر با کارشناسان برق و صنعت کمال در ارتباط باشید و از فرصت مشاوره رایگان خود استفاده نمایید.

021-38537  📞

پاسخ به این سوال نیازمند اطلاع از کار شما می باشد بنابراین جهت انتخاب بهترین گزینه برای خود با کارشناسان برق و صنعت کمال تماس بگیرید تا مناسب ترین انتخاب را داشته باشید!

021-38537 📞

بله شما می توانید با مراجعه به فروشگاه کمال صنعت واقع در لاله زار جنوبی، کوچه باربد، پاساژ باربد، همکف، واحد6 سفارش خود را به صورت حضوری دریافت نمایید.

شرکت برق و صنعت کمال با بیش از دو دهه تجربه فعالیت در زمینه تولید و فروش تجهیزات برق صنعتی و انواع سیم و کابل، تمامی سعی خود را بر آن داشته تا اولویت اول خود را رضایت و اعتماد مشتری قرار دهد.

هزینه ها به نسبت وزن، تعداد و فاصله کاملا متغیر است سعی می کنیم از هزینه های اضافی پرهیز کنیم و با مناسب ترین قیمت و در سریعترین زمان سفارش شما را به دستتان برسانیم.

شرکت برق و صنعت کمال بصورت کاملا تخصصی سعی در فروش تجهیزات صنعتی و انواع سیم و کابل با کیفیت و تولید شده توسط شرکت سازنده اصلی را دارد؛ بدیهی است که طبق قوانین تجارت الکترونیک ایران هر محصولی که آسیب یا ایرادی داشت و یا محصول اصل و اورجینال نبود، تا 7 روز توسط فروشنده گارانتی می شود و شما میتوانید محصول را مرجوع یا تعویض کنید.

کمال صنعت نماینده رسمی فروش سیم و کابل هادی کابل البرز

جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارش تماس بگیرید.